Anieli, Juliana, Przemysława

Ranking Profesora Sobczaka

Ranking Profesora Sobczaka

23 października br. poznaliśmy wyniki Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego, opracowywanego każdego roku przez prof. Eugeniusz Sobczak z Politechniki Warszawskiej wraz z zespołem.

 

 

 

Bezpłatne USG dla Rolników

Bezpłatne USG dla Rolników

30 października zapraszamy lesznowolskich rolników na bezpłatne badania USG w ramach KRUS. Konieczna wcześniejsza rejestracja - ilość miejsc ograniczona!

 

 

VIP Samorządu dla Marii Jolanty Batyckiej-Wąsik

VIP Samorządu dla Marii Jolanty Batyckiej-Wąsik

Wójt Gminy Lesznowola otrzymała prestiżową nagrodę VIP Samorządu 2015, dedykowaną  najbardziej wyróżniającym się samorządowcom w kraju. Nagrody przyznawała Redakcja Magazynu VIP, a laureaci odbierali je podczas uroczystej Gali w Warszawie..

 

 

 

Uwaga Wyborcy - zmiana czasu

Uwaga Wyborcy - zmiana czasu

Wybory 25 października 2015 do Sejmu RP i do Senatu RP.

 

W deszczu - biegiem po dynię

W deszczu - biegiem po dynię

Lesznowolskie Święto Dyni i Bieg po Dynię, to dwie imprezy, które odbyły się w ubiegłą sobotę w Lesznowoli. Mimo niesprzyjającej pogody uczestnicy dopisali, a zwycięzcy biegu z poszczególnych kategorii opuścili Lesznowolę z uśmiechami na ustach i dyniami w dłoniach.

 

 

Wójt Lesznowoli Gościem honorowym IV Polish Businesswoman Congress

Wójt Lesznowoli Gościem honorowym IV Polish Businesswoman Congress

W dniach 16-17 października w Warszawie odbyło dwudniowe seminarium dla przedsiębiorczych kobiet - Polish Businesswoman Congress. Gościem honorowym wydarzenia były panie: otwierająca kongres Prezydent m.st. Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Maria Jolanta Batycka-Wąsik, która powitała gości kongresu.

 

Aktualności

Wizyta studyjna ekspertów z Ukrainy

We wtorek 22 września gminę Lesznowola odwiedziła delegacja ukraińskich ekspertów zaangażowanych w reformę ukraińskiego systemu oświaty. Goście z Ukrainy to beneficjenci projektu pn. „Wsparcie reformy systemu oświaty na Ukrainie”, realizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych.

 

 

30.09.2015 Czytaj więcej

Jubileuszowa Tataspartakiada w Łazach

Aż 19 drużyn z całej Polski zgłosiło się do udziału w tegorocznej - jubileuszowej Tataspartakiadzie w Łazach. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnej zabawy. Tataspartakiada już w sobotę 3 października w godz. 11-16, impreza odbędzie się w hali sportowej przy ZSP w Łazach, ul. Ks. Słojewskiego 1.

 

 

30.09.2015 Czytaj więcej