Aktualności

Wójt Lesznowoli Gościem honorowym IV Polish Businesswoman Congress

W dniach 16-17 października w Warszawie odbyło dwudniowe seminarium dla przedsiębiorczych kobiet - Polish Businesswoman Congress. Gościem honorowym wydarzenia były panie: otwierająca kongres Prezydent m.st. Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Maria Jolanta Batycka-Wąsik, która powitała gości kongresu.

 

 

W swoim wystąpieniu Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik podkreśliła, iż to właśnie rolą samorządu jest wspieranie biznesu i tworzenie dobrych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. Pogratulowała również organizatorom 4 już kongresu – Redakcji magazynu Businesswoman&life udanej inicjatywy.  Po części oficjalnej, wspólnie z Prezydent Hanną Gronkiewicz-Waltz, wzięła udział w panelu dyskusyjnym pt. "Z pasji do sukcesu".

W kongresie wzięło udział ponad 2000 osób, głównie Pań, które prowadzą własne biznesy i chcą w pełni realizować potencjał swojej firmy. Kongres to dla nich okazja do poznania, m.in. technik z obszaru brandingu, negocjacji, motywacji, a także nowych inspiracji i nowych, pełnych pomysłów ludzi.

 

Wójt M. J. Batycka-Wąsik wita uczestników Kongresu 

 

Podczas panelu "Z pasji do sukcesu"

 

19.10.2015 Powrót